Kenge shqip sipas viteve Muzik shqip sipas viteve: 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005
Rep Shqip sipas viteve: 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009

TOP 30 shkarkimet e javës

Këngët Madhësia Gjatësia Kualiteti Shkarkuar
Degjo Majk - Vete Zemren 2016 mp35.28MB2:53256kbps1,429
Degjo Enca ft. Noizy - Bow Down 2016 mp36.93MB3:47256kbps1,274
Degjo Mozzik - Cocaina 2016 mp37.46MB4:04256kbps1,119
Degjo Era Istrefi - Bonbon 2015 mp33.93MB2:52192kbps1,080
Degjo Ledri Vula ft. Flori Mumajesi - Nuk ma la 2016 mp36.33MB3:27256kbps907
Degjo Mentor Kurtishi - Bojna Selfie 2016 mp35.85MB3:12256kbps864
Degjo Meda ft Vjollca Haxhiu, Leonora Jakupi, Gold AG - Shqiperi Kuq e Zi 2016 mp35.64MB3:05256kbps769
Degjo Mentor Kurtishi - Sik Sik 2016 mp35.66MB3:05256kbps764
Degjo Ghetto Geasy feat Majk - Ajo 2016 mp36.11MB3:20256kbps712
Degjo Ermal Fejzullahu dhe Gjiko - Hajmali 2016 mp35.83MB3:11256kbps701
Degjo Meda - Rri me mua 2016 mp37.19MB3:55256kbps685
Degjo Blero - Athu 2016 mp35.75MB3:08256kbps684
Degjo Noizy - Grande 2016 mp36.32MB3:27256kbps670
Degjo Aida Doci - Tallava 2016 mp311.37MB6:12256kbps621
Degjo Meda - Sdu me ni 2016 mp37.09MB3:52256kbps589
Degjo Noizy - The baddest 2016 mp37.3MB3:59256kbps541
Degjo Leonora Jakupi - Diamant 2016 mp38.14MB4:27256kbps538
Degjo 2TON - Me Mu 2016 mp36.15MB3:21256kbps531
Degjo Meda - Kenge per deshmoret 2016 mp37.4MB4:02256kbps505
Degjo Meda - Kot e ke 2016 mp36.18MB3:22256kbps463
Degjo 2TON ft. Xhavit Avdyli - Mos ta nin 2016 mp36.03MB3:17256kbps455
Degjo Daim Lala - Jam merzit 2016 mp37.08MB3:52256kbps455
Degjo Meda - Ne dashuri 2016 mp37.42MB4:03256kbps448
Degjo Mc Kresha dhe Lyrical Son - Jeni marre 2016 mp37.86MB4:17256kbps424
Degjo Mahmut Ferati - A ke gjete ma mire 2016 mp38.5MB4:38256kbps414
Degjo Adelina Berisha - Love it 2016 mp36.41MB3:30256kbps411
Degjo Noizy - Ju njoh mir 2016 mp34.72MB2:35256kbps400
Degjo Aida Doci - Maturant 2016 mp38.47MB4:37256kbps391
Degjo 04 Mentor Kurtishi - Moj dashnija jeme Remix 2015 mp33.32MB3:25128kbps384
Degjo Mc Kresha dhe Lyrical Son - Ky Tipi 2016 mp37.63MB3:20320kbps384
Degjo Xhela ft. Aida Doci - A ma ben hallall 2016 mp36.3MB3:26256kbps382